Naši lektoři

Pokračovat
Tváře Edulio

Naši lektoři

Aktuálně se na výuce Edulia podílí 10 motivovaných lektorů z řad zkušených pedagogů a těch nejlepších studentů pedagogický fakult. Všechny spojuje nadšení pro předmět, který se rozhodli vyučovat, ale i radost z předávání svých bohatých znalostí a zkušeností druhým. Rádi vám pomohou s efektivní přípravou na přijímací zkoušky na střední školu a zodpoví všechny vaše dotazy.

Lucka

Český jazyk
Český jazyk je pro Lucku oblíbeným předmětem již od střední školy, kdy se účastnila různých soutěží včetně debatního kroužku. A i když její další studium vedlo na lékařskou fakultu v Brně, český jazyk stále zůstal její vášní.

Jonáš

Český jazyk
Jonáš si vybral doučování češtiny proto, že si myslí, že je základem dalšího úspěšného studia a i přes fakt, že je to jazyk složitý, tak je krásný. Velmi rád se o svoje znalosti dělí s ostatními, a to nejen na kurzu, ale i na vysoké škole, kde se kromě vlastního studia věnoval i výuce anatomie a neurologie.

Ondřej

Matematika
Ondra o kariéře učitele uvažoval již na gymnáziu, ale nakonec se rozhodl pro studium všeobecného lékařství. Učení sama sebe nebo i často ostatních se pro něj ale stalo koníčkem - během celého studia se věnoval přípravě budoucích mediků na přijímačky z fyziky, kde mohl i bohatě využít své znalosti z matematiky.

Přidej se k nám

Chceš se stát lektorem?

Chceš rozšířit naše řady zkušených lektorů ? Dej nám vědět, co nevidět se ti ozveme a probereme možnosti spolupráce.

Pojď do toho s námi

Udělej pro svou přípravu maximum a pojď do toho s Edulio!