Lektor Psychologie

Psychologie

Jerguš Dovala

Student psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity

Jerguš se dlouho rozhodoval mezi studiem medicíny, práv a psychologie. Psychologie u něj vyhrála, protože propojuje humanitní a přírodní vědy. Studuje FSS MU, nejvíc ho zajímá klinická a sexuální psychologie. Je také stážistou na psychiatrickém oddělení Fakultní nemocnice Brno.

Už na střední škole rád vyučoval. Je nadšený, když může studentům pomoci s náročnými přijímačkami.

Ve volném čase rád běhá a chodí do posilovny. A pokud potřebuje dobít baterky, vyrazí jako vedoucí na letní tábor.

Kurzy lektora

  Psychologie na VŠ – přípravný kurz na přijímačky

  Zjistit více

   Samostudium psychologie

   Zjistit více

    Intenzivní kurz psychologie

    Zjistit více
    • Intenzivní kurz s lektorem
    • Samostudium
    • Celoroční kurz s lektorem

    Psychologie na VŠ – přípravný kurz na přijímačky

    Zjistit více

     ZSV Scio – kurz na přijímačky na VŠ

     Zjistit více

     Další lektoři

     Mgr. Ladislav Knap

     Studijní předpoklady
     Láďovy nejoblíbenější předměty byly už od základní školy matematika, fyzika a společenské vědy. Vystudoval práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a aktuálně působí na pozici právníka zaměřujícího se na veřejné zakázky na Státním fondu životního prostředí ČR.

     Ing. Bc. Jiří Rotschedl, Ph.D.

     Základy společenských věd
     Jiří vystudoval stavební a ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava a dále pokračoval na doktorském studiu na VŠE v Praze, kde působí jako externí vyučující předmětů Ekonomie I. a Psychologie a ekonomie I. Je autorem řady vědeckých článků a účastnil se několika výzkumných projektů zaměřených na oblast chudoby. Souběžně se studiem působil na klíčových manažerských pozicích v menších firmách i korporacích.

     Mgr. Tereza Večeřová Bůžková

     Český jazyk, ZSV a TSP
     Tereza vystudovala český jazyk a literaturu a ZSV. Se studenty nejraději pracuje na projektech, ve kterých se kombinují vědomosti z různých oborů, například filozofie s historií, literatura se sociologií a společně odhalují zajímavé informace, které v učebnicích nenajdete.

     Ondřej Zbejval

     Psychologie
     Ondra byl odjakživa pilný a nadšený student a týmový hráč. Spolužákům často a rád pomáhal s probíranou látkou. Po gymnáziu šel studovat práva a mezinárodní vztahy. Ale brzy si uvědomil, co ho opravdu baví a naplňuje a právo vyměnil za psychologii na FSS MU. Oblíbil si například psychologii osobnosti.

     Tereza Marčíková

     Biologie
     Tereza se odmalička zajímá o biologii. Nejdříve se zajímala o svět zvířat a chtěla se stát veterinářkou. Pak u ní převládl zájem o lidské tělo a její cesty vedly ke studiu na lékařské fakultě. Už od základní školy spolužákům ráda a dobře pomáhala při učení biologie. Naplňuje ji práce s lidmi hlavně v lékařském odvětví.
     Všichni lektoři