TSP na VŠ – přípravný kurz na přijímačky

  Čeká tě na přijímačkách TSP?

  Chystáš se na test studijních předpokladů? V našem kurzu tě vybavíme takovými dovednostmi a znalostmi, které ti pomohou zvládnout TSP co nejefektivněji. O přijetí na vysokou školu může rozhodnout i rozdíl jediného bodu. Získej s námi náskok před ostatními.

  Perfektně tě připravíme na 2 ze 3 částí testu: numericko-analytické myšlení a kritické myšlení. Aby se ti látka co nejlépe učila, zařadili jsme do kurzu opakovací lekce a modelové otázky. Naučíš se vše, co pro zvládnutí testu budeš potřebovat. Získáš znalosti a know-how, jak pracovat s testem. U přijímaček budeš také méně nervózní, protože si je s námi vyzkoušíš nanečisto.

  Všechny kurzy obsahují přístup do moderní e-learningové platformy, kde budeš moci zhlédnout záznamy online lekcí, spustit si procvičovací testy a doptávat se na chatu našich lektorů.

  Díky naší online platformě můžeš studovat kdykoliv a kdekoliv.

  32 lekcí
  Prosinec- únor
  Interaktivní výuka
  Lekce prezenčně nebo online
  Zkušení lektoři
  od 4 690 Kč

  Náplň kurzu TSP na přijímačky

  Numericko-analytické myšlení se zaměřuje na různé varianty příkladů, se kterými se můžeš u přijímacích zkoušek setkat – slovní úlohy, zlomky a mocniny, geometrie. Lekce jsou sdružené do logických celků a vychází z osobních zkušeností lektorů s přijímacími zkouškami na Masarykovu univerzitu. Zopakuješ si učivo střední školy a získáš i nové znalosti, se kterými se běžně nepracuje, ale pro úspěch u testu jsou nezbytné.

  Část kritického myšlení tě připraví na to, jak správně nakládat s omezeným časem, jak si ho rozložit a řešit úlohy co nejrychleji. S postupnou zvyšující se obtížností úloh se naučíš vymyslet titul předloženého textu, vytvořit základní tezi či hypotézu, ze které text vycházel, nebo výstižně shrnout danou úlohu. Díky kurzu se naučíš pracovat s odbornými texty z různých oborů – psychologie, politologie, právo. To využiješ nejen u přijímacích zkoušek, ale usnadní ti to i studium na vysoké škole.

  Kurz TSP má 32 lekcí po 45 minutách a během jednoho dne se učí v blocích 1,5 hodiny. Probíhá prezenční i online formou. Výuka bude probíhat ve dvou dnech v týdnu, celkem tedy 8 týdnů výuky.

  Numericko-analytické myšlení 16 lekcí
  Kritické myšlení 16 lekcí

  Lekce prezenčně nebo online

  S online kurzy si můžeš užívat flexibilitu a učit se z pohodlí domova. Prezenční kurzy nabízejí interakci a osobní kontakt s lektory a spolužáky. Vyber si podle toho, jak se ti bude učit lépe. Obsahy kurzů jsou stejné, liší se jen forma.

  Zkušení lektoři s bohatou praxí

  Uč se od těch nejlepších, kteří ti předají nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Naši zkušení lektoři ti pomůžou zlepšit znalosti a zvýšit pravděpodobnost úspěchu v přijímacím řízením na VŠ. Učit tě budou talentovaní studenti psychologie a zkušení specialisté na rozvoj studijních předpokladů a ZSV 

  Kompletní e-learningové materiály

  Získáš kompaktní a srozumitelné studijní podklady klíčových témat, které ti pomohou efektivněji studovat a uspět při přijímacím řízení na VŠ. S našimi studijními materiály budeš mít široké spektrum potřebných informací neustále po ruce, aby se ti učilo co nejpohodlněji a nejefektivněji.

  Testy na ověření tvých znalostí

  Průběžné testy ti pomáhají ověřit znalosti a pomáhají ke zlepšení zapamatování probrané látky na online i prezenčních kurzech. Testy ti poskytnou okamžitou zpětnou vazbu. Na přijímačkách na VŠ budeš mít všechny potřebné znalosti a nebudeš tolik nervózní, protože už budeš mít cvičné testy za sebou.

  Procvičování otázek a Smart kvízy

  Zdokonal své znalosti a bav se při tom. Procvičovací otázky a Smart kvízy jsou inovativní nástroj pro zábavné a snadné procvičování probrané látky. Pomáhají našim studentům k dosahování co nejlepších výsledcích u přijímaček na VŠ.

  Modelové přijímačky

  Závěrem kurzu tě čekají modelové přijímačky, na kterých máš jedinečnou šanci vyzkoušet si formu, styl a atmosféru skutečných přijímaček na VŠ. Vytváříme vlastní modelové otázky přímo podle jednotlivých vysokých škol. Díky nim budou studenti na přijímačkách méně vystresovaní.

  Nahlédni do kurzu TSP na přijímačky na VŠ

  Výuka ve virtuální třídě

  Vstup do naší inovativní online virtuální třídy na Light Boardu. Naše speciální zařízení kombinuje kouzlo interaktivního vyučování se špičkovou technologií. S jedinečným zobrazením psaného textu či kresbami, které svítí přímo před vámi, se výklady lektorů stávají fascinujícími a pro studenty snadno srozumitelnými. Propojení s virtuálními nástroji a možností online diskuzí s lektorem otevírá nové dimenze online výuky. Vyber si online formu kurzu a staň se součástí nejmodernějšího vzdělávání v Česku.

  Prezenční výuka

  Výuka v prezenčním kurzu přináší zážitek plný interakce a přímé komunikace s lektorem i dalšími studenty. Naši špičkově kvalifikovaní lektoři ti poskytnou nejen hlubší porozumění danému tématu, ale také možnost diskutovat, klást otázky a získat okamžitou zpětnou vazbu. Vstup do prostředí plného inspirace, sdílení zkušeností a vytváření nových vztahů s ostatními studenty. Vylepši si nejen znalosti, ale také komunikační dovednosti, které ti dodají větší sebejistotu potřebnou v životě, studiu i práci.

  Procvičování otázek

  Procvičování otázek v kurzech a pomocí Smart kvízů představuje hravý způsob, jak si zlepšit znalosti a paměť. Díky tomuto inovativnímu přístupu můžeš efektivněji a interaktivněji studovat a zvýšit své šance v přijímacím řízení na vysokou školu. V rámci online i prezenčních kurzů se setkáš s různými otázkami, které ti pomohou upevňovat vědomosti a znalosti.

  Výuková videa

  Výuková videa jsou klíč k efektivnímu učení. Pokud propásneš výuku, lekce bude dostupná i zpětně. Záznamy lekcí jsou studentům k dispozici za pár hodin až dnů po skončení online lekce.
  Jsou dostupné všem studentům online ale i prezenčních kurzů. Díky možnosti opakovaného přehrávání se můžeš učit vlastním tempem a přizpůsobit si vzdělávací program podle svých potřeb.   Výuková videa ti spolehlivě pomůžou v přijímacím řízení na vysokou školu.

  Vyber si termín a místo konání celoročního kurzu v Brně

  Všechny celoroční kurzy obsahují 32 lekcí.

  V průběhu jednoho týdne probíhá výuka ve dvou dnech (PO/ČT nebo SO/NE) a v každém dni jsou 2 lekce. Za týden stihneme celkem 4 lekce po 45 min. Takových týdnů nás společně čeká 8 od prosince do února. Kurz je náročný, proto v  jednom dni probíhá výuka jen 2 x 45 min.

  Způsob úhrady

  Zaplať hned, nebo si můžeš odložit platbu o měsíc, nebo zaplať ve 3 měsíčních splátkách bez navýšení ceny. Více níže v FAQ.

  Den
  Čas
  Dní
  Místo konání
  Termín
  Cena
  Volná místa
  Registrace
  Pondělí/
  čtvrtek
  17:00-18:30
  16
  Online
  11.12. - 22.2.
  4690 Kč
  Volná místa
  Sobota/
  neděle
  10:00-11:30
  16
  Husova 5, Brno
  9.12. -18.2.
  5690 Kč
  Kapacita naplněna
  Objednat
  Registrace
  Den
  Čas
  Dní
  Místo konání
  Termín
  Cena
  Volná místa
  Pondělí/
  čtvrtek
  17:00-18:30
  16
  Online
  11.12. - 22.2.
  4690 Kč
  Volná místa
  Objednat
  Sobota/
  neděle
  10:00-11:30
  16
  Husova 5, Brno
  9.12. -18.2.
  5690 Kč
  Kapacita naplněna

  Online

  Studijní předpoklady – pondělí a čtvrtek (online) 11.12., 14.12., 18.12., 21.12., 8.1., 11.1., 15.1., 18.1., 22.1., 25.1., 29.1., 1.2., 12.2., 15.2., 19.2., 22.2.2024

   Brno, Husova 17

   Prosinec 2023 až únor 2024

    Mgr. Ladislav Knap

    Studijní předpoklady
    Láďovy nejoblíbenější předměty byly už od základní školy matematika, fyzika a společenské vědy. Vystudoval práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a aktuálně působí na pozici právníka zaměřujícího se na veřejné zakázky na Státním fondu životního prostředí ČR.

    Mgr. Tereza Večeřová Bůžková

    Český jazyk, ZSV a TSP
    Tereza vystudovala český jazyk a literaturu a ZSV. Se studenty nejraději pracuje na projektech, ve kterých se kombinují vědomosti z různých oborů, například filozofie s historií, literatura se sociologií a společně odhalují zajímavé informace, které v učebnicích nenajdete.

    Často kladené otázky

    Jaké jsou možnosti platby za tento kurz?

    Kurzy je možné uhradit několika způsoby: bankovním převodem, kartou, nebo pomocí Google pay či Apple pay.
    Také je možné využít odloženou platbu o měsíc, nebo platbu na tři měsíční splátky, vždy po měsíci. Tyto možnosti jsou bez jakéhokoli navýšení částky, stačí jen uhradit platby včas. V případě zájmu o tuto možnost zvolte v košíku „platba kartou“.
    Tyto možnosti je možné využít pro studenty s trvalou nebo korespondeční adresou v České republice.

    Můžete využít i platbu pomocí zálohy, kdy po odeslání přihlášky stačí do 5 dnů uhradit zálohu 3000,- Kč nebo 120,- Euro a zbylou částku odeslat do 20.9.
    V případě zájmu o tuto možnost stačí využít platbu převodem a následně na účet zaslat výše uvedenou částku a dát nám o tom vědět zprávou na info@bmedic.cz. Tato možnost je dostupná pro studenty z ČR i SR.
    V případě využití odložené platby nebo platby na tři splátky se přístup ke kurzu zpřístupní ihned po finalizaci platební metody.

    Jak se liší prezenční kurz od online kurzu?

    Prezenční kurzy probíhají osobně, v Brně. Velikost prezenční skupiny je max. 16 – 18 studentů. Online kurzy student absolvuje u svého počítače odkudkoliv. Obsahově se kurzy neliší. Studenti prezenční formy mají přístup i do e-learningu, ve kterém mají studijní materiály, procvičovací otázky a také záznamy z jiných lekcí.

    Formu kurzu si studenti volí podle vlastních preferencí. Někteří chtějí osobní docházku, aby mohli interagovat s lektorem a ostatními studenty, jiným více vyhovuje připojit se z domova.

    Pro psychologii:

    Prezenční kurzy psychologie probíhají tzv. hybridní formou. Znamená to, že část kurzu je prezenčně –⁠ kurz psychologie –⁠ a ostatní kurzy, které odpovídají přijímacímu řízení na studentem vybranou vysokou školu, jsou pouze online –⁠ studijní předpoklady, ZSV, biologie. Prezenční kurzy psychologie mají kapacitu maximálně 18 studentů.

    Online kurzy psychologie probíhají pouze online, tj. všech kurzů v balíčku.

    Jak často probíhají kurzy?

    Kurzy probíhají v 8 týdnech od prosince do února přibližně jednou za 1 až 2 týdny v závislosti na státních svátcích, Vánocích a dalších dnů volna. Přesný harmonogram kurzu s daty výuky dostane student v předstihu. Hodiny probíhají ve dvou dnech a jedna lekce má jen 1,5 hodiny, neboť se jedná o náročná témata.

    Kdo kurz TSP potřebuje?

    Přípravné kurzy na přijímací zkoušky TSP jsou určeny pro uchazeče o studium na ty vysoké školy, které mají v požadavcích tento nebo podobný typ testu. Většinou se jedná o vysoké školy zaměřené na společenské vědy. V případě MU se jedná o velkou část fakult.

    Je možné záznam lekce zhlédnout i vícekrát?

    Ano, záznamy z lekcí jsou studentům k dispozici po dobu „členství“. Členství představuje zpřístupnění obsahu lekcí v e-learningovém prostředí, maximálně jeden rok: od 1. července do 30.června. Členství je však aktivní až po uhrazení plné částky a vždy končí 30. června.

    Do kdy získám přístup ke studijním materiálům?

    Studijní materiály jsou přístupné během aktivního členství studenta. Členství, tj. získání přístupů do e-learningové platformy, se aktivuje po zaplacení celé částky kurzu a je vždy platné jeden školní rok nejdříve od 1. července. Každé členství končí vždy 30. června.

     

     Nevíš si rady s výběrem kurzu?

     Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.