Hodnocení studentů

Pokračovat

Nikdo tě nepřipraví na přijímačky líp než zkušení lektoři.

Děláme vše pro to, aby studenti našich přípravných kurzů byli naprosto spokojeni. Během školního roku a po skončení kurzu posíláme studentům dotazníky, které poté spolu s lektory pečlivě vyhodnocujeme. Kurz tak neustále vylepšujeme dle připomínek studentů a rodičů.

3000+
počet absolventů všech našich kurzů
97,4 %
účastníků doporučuje naše kurzy dál

Jak studenti hodnotí naše kurzy

Tereza Mezníková

Tereza Mezníková

Kurzy mohu jedině doporučit. Mají skvěle zpracované materiály. A velice oceňuji přijímací zkoušky nanečisto. Lektoři odvádějí skvělou práci. Děkuji!

Barbora Mladá

Barbora Mladá

Kurz mi velice pomohl při přípravě na přijímací zkoušky. Bez kurzu by byla příprava náročnější. Nevím, kde bych našla tak dobré materiály na učení. Díky průběžným testům jsem měla motivaci se připravovat v průběhu celého roku a měla jsem i zpětnou vazbu, abych věděla, jestli danou latku zvládám. Lektoři jsou příjemní a ochotní vzdy pomoci s řešením příkladů.

Ladislav Kouřím

Ladislav Kouřím

Jelikož mám možnost porovnat Edulio kurzy s kurzy od jiných společností, tak můžu s jistotou říct, že kurzy od Edulio jsou bezkonkurenční. Perfektní a přehledné materiály, skvělí lektoři, kteří umí výborně vysvětlit danou látku. Také oceňuji online kurzy, díky kterým jsme během pandemie o nic nepřišli. Kurzy od Edulio můžu jedině doporučit, protože díky nim jsem se mohl dostat na mou vysněnou školu.

Lenka Trojanová

Lenka Trojanová

Kurz byl jednou z nejlepších investic a děkuji mu za skvělou přípravu (a přijetí) na přijímací zkoušky. Myslim si, že bez jejich průběžných testů bych se sama nedonutila látku učit průběžně, takže to velmi oceňuji. Materiály k učení jsou velmi obsáhlé, zejména čeština, kterou jsem se učila pouze a jen z jejich materiálů. Lektoři jsou velmi přátelští, ochotní, kdykoli se na ně můžete obrátit s dotazem, který rádi zodpoví. Oceňuji také třídy do 16 osob, kde se můžete na cokoli ptát během výuky a diskutovat nad otázkami.  Snažili se látku zprostředkovat věcně, ale také s určitým vtipem, aby nás zaujala. Rozhodně tento kurz doporučuji!☀️

Vilém Hrubý

Vilém Hrubý

Kurzy bych doporučil každému, kdo hledá ucelenou a profesionální přípravu na přijmačky všude po republice. Lektoři jsou velmi schopní a především kdykoliv ochotní vypomoct při jakýchkoliv nejasnostech ohledně látky nebo i přijímaček obecně. Kromě perfektních kurzů taky oceňuji online materiály, o kterých se nebojím říct, že mi velmi výrazně usnadnily přípravu na přijmačky na mou vysněnou školu. Díky!

Pojď do toho s námi

Udělej pro svou přípravu maximum a pojď do toho s Edulio!