Faq test

Pokračovat

Často kladené otázky

Jaké jsou možnosti platby za tento kurz?

Kurzy je možné uhradit několika způsoby: bankovním převodem, kartou, nebo pomocí Google pay či Apple pay.
Také je možné využít odloženou platbu o měsíc, nebo platbu na tři měsíční splátky, vždy po měsíci. Tyto možnosti jsou bez jakéhokoli navýšení částky, stačí jen uhradit platby včas. V případě zájmu o tuto možnost zvolte v košíku „platba kartou“.
Tyto možnosti je možné využít pro studenty s trvalou nebo korespondeční adresou v České republice.

Můžete využít i platbu pomocí zálohy, kdy po odeslání přihlášky stačí do 5 dnů uhradit zálohu 3000,- Kč nebo 120,- Euro a zbylou částku odeslat do 20.9.
V případě zájmu o tuto možnost stačí využít platbu převodem a následně na účet zaslat výše uvedenou částku a dát nám o tom vědět zprávou na info@bmedic.cz. Tato možnost je dostupná pro studenty z ČR i SR.
Studijní materiály budou zpřístupněny až po uhrazení celé částky za kurz.

Jak se liší prezenční kurz od online kurzu?

Prezenční kurzy probíhají osobně, v Brně. Velikost prezenční skupiny je max. 16 – 18 studentů. Online kurzy student absolvuje u svého počítače odkudkoliv. Obsahově se kurzy neliší. Studenti prezenční formy mají přístup i do e-learningu, ve kterém mají studijní materiály, procvičovací otázky a také záznamy z jiných lekcí.

Formu kurzu si studenti volí podle vlastních preferencí. Někteří chtějí osobní docházku, aby mohli interagovat s lektorem a ostatními studenty, jiným více vyhovuje připojit se z domova.

Pro psychologii:

Prezenční kurzy psychologie probíhají tzv. hybridní formou. Znamená to, že část kurzu je prezenčně –⁠ kurz psychologie –⁠ a ostatní kurzy, které odpovídají přijímacímu řízení na studentem vybranou vysokou školu, jsou pouze online –⁠ studijní předpoklady, ZSV, biologie. Prezenční kurzy psychologie mají kapacitu maximálně 18 studentů.

Online kurzy psychologie probíhají pouze online, tj. všech kurzů v balíčku.

Jak často probíhají kurzy?

Kurzy probíhají v 16 týdnech od října do března přibližně jednou za 1 až 2 týdny v závislosti na státních svátcích, Vánocích a dalších dnů volna. Přesný harmonogram kurzu s daty výuky dostane student v předstihu.

Kdo kurz TSP potřebuje?

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky TSP jsou určeny pro uchazeče o studium na ty vysoké školy, které mají v požadavcích tento nebo podobný typ testu. Většinou se jedná o vysoké školy zaměřené na společenské vědy. V případě MU se jedná o velkou část fakult.

Je možné záznam lekce zhlédnout i vícekrát?

Ano, záznamy z lekcí jsou studentům k dispozici po dobu „členství“. Členství představuje zpřístupnění obsahu lekcí v e-learningovém prostředí, maximálně jeden rok: od 1. července do 30.června. Členství je však aktivní až po uhrazení plné částky a vždy končí 30. června.

Do kdy získám přístup ke studijním materiálům?

Studijní materiály jsou přístupné během aktivního členství studenta. Členství, tj. získání přístupů do e-learningové platformy, se aktivuje po zaplacení celé částky kurzu a je vždy platné jeden školní rok nejdříve od 1. července. Každé členství končí vždy 30. června.