Modelové přijímačky 2023

Pokračovat

Vyzkoušejte si simulaci přijímacího řízení na střední školy

Čekají vás přijímací zkoušky na střední školu, ale nejste si jistí, zdali vaše vědomosti budou na přijetí stačit? Chcete předejít stresu, nervozitě a kvůli ní případné ztráty bodů?

S modelovými přijímačkami od Edulio si můžete své znalosti otestovat dopředu a přesně tak budete vědět, co Vás bude čekat. Náš test je vytvořen zkušenými učiteli, které jste i mohli potkat v našich přípravných kurzech na jednotné přijímací zkoušky CERMAT. Každý jednotlivý termín modelových přijímaček obsahuje test z obou předmětů – z češtiny a matematiky přesně podle vzoru skutečných přijímacích testů. Čeká tak na vás jak stejný počet otázek, stejné okruhy učiva a samozřejmě i stejný časový limit.

Po konci každého testu si můžete pustit vysvětlení všech příkladů během online streamu z našeho Lightboard studia.

5 termínů na výběr
Březen a Duben 2023
Prezenčně nebo online
Porovnání s ostatními studenty
Vysvětlení od našich lektorů
od 250 Kč

Jak vypadají modelové přijímačky Edulio na střední školy?

Modelové testy jsou vytvořeny našimi lektory s mnohaletou praxí v přípravě studentů na přijímačky z 9. třídy. U testů na vás čeká stejná struktura, časový limit, i stejné okruhy – přesně jako byste psali skutečný test. Po dopsání testu také získáte porovnání se všemi ostatními studenty, stejně jako možnost zúčastnit se interaktivního online streamu, na kterém vám vysvětlíme všechny otázky. Pro kompletní přípravu na přijímací zkoušky nabízíme také online nebo prezenční kurzy.

Matematika
Český jazyk

"Skutečné" testy

Testy obsahují stejný počet otázek a mají stejnou časovou dotaci jako reálné testy.

Testy vytvořeny zkušenými pedagogy

Všechny testy jsou vytvořeny našimi lektory, kteří se zaměřili právě na nejpřesnější podobnost s reálnými testy a s přípravou studentů mají bohaté zkušenosti.

Tipy k reálným přijímacím zkouškám

Od lektorů navíc dostanete tipy, díky kterým můžete ještě nějaký ten bod navíc získat.

Vysvětlení řešení na streamu s lektorem

Po dokončení testu je možnost připojit se na online stream, kde Vám lektoři Edulio vysvětlí všechny otázky, které se v testu vyskytly. V průběhu streamu je možné se na vše, co by nebylo hned jasné, doptat.

Podrobné statistiky

Samozřejmostí je podrobná statistika vašich bodů i bodů všech ostatních účastníků, kteří si test napsali.
Dokonce také od nás získáte vyhodnocení jednotlivých kategorií otázek – dozvíte se tak například, že goniometrii zvládáte na výbornou, ale u slovních úloh byste ještě měli zabrat.

Otázky i správné odpovědi Vám zůstanou

Test si budete moci projít tolikrát, kolikrát bude potřeba. Jeho zadání vám po skončení termínu samozřejmě zůstane.

2023

Vyzkoušejte si přijímačky

Vyzkoušejte si Modelové přijímačky, ať víte co Vás čeká! Na závěr Vám vysvětlíme všechny otázky pomocí interaktivního streamu. Prostor bude samozřejmě i pro každý Váš dotaz. Testy se píší osobně nebo online. Náš tým vytváří pro každý termín zvláštní test, můžete si tak vše přijít vyzkoušet více variant a udělat pro svou přípravu maximum. Test si po skončení akce samozřejmě můžete odnést i domů.

Český jazyk, online

8. dubna 2023
  • Test ve stylu Cermat přijímaček na SŠ
  • Online test českého jazyka: 10:30 – 11:45
  • Vysvětlení výsledků online: 14:45-16:15
Cena: 290 Kč

Matematika - online

8. dubna 2023
  • Test ve stylu Cermat přijímaček na SŠ
  • Online test matematiky: 9:00 – 10:15
  • Vysvětlení výsledků online lekce: 13:00-14:30
Cena: 290 Kč

Často kladené otázky

Kdy získám přístup k testům?

Přístup k testům 2023 získáte v den konání testu. Při pozdější objednávce si budete moci test zobrazit po připsání platby na náš účet – při platbě kartou ihned, při platbě převodem většinou do druhé dne.

Jedná se o testy z reálných přijímacích zkoušek?

Ne, všechny otázky v testu jsou vytvořeny našimi lektory. Test je pouze inspirován reálnými přijímacími zkouškami – obsahuje stejný počet otázek, stejná témata a také je stejná časová dotace na test.

Mohu si test po zaplacení vyzkoušet vícekrát?

Všechny online testy z roku 2023 jsou zpřístupněny pomocí aplikace, která si kromě měření času, vyhodnocení správných odpovědí a zobrazení statistik pamatuje i všechny vaše pokusy daného testu s možností zobrazení správných i špatných odpovědí.

Obsahuje každý jednotlivý termín jiné otázky?

Ano, pro každý jeden den jsme vytvořili vlastní variantu testu. Můžete si tedy vyzkoušet variant více a zajistit, aby Vás na přijímačkách již nic nepřekvapilo.

Potřebujete se připravit na přijímačky? Vyberte si jeden z našich kurzů

    Kontaktní formulář

    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat přímo na e-mailu info@edulio.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.