Lektor psychologie

Psychologie

Ondřej Zbejval

Student psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity

Ondra byl odjakživa pilný a nadšený student a týmový hráč. Spolužákům často a rád pomáhal s probíranou látkou. Po gymnáziu šel studovat práva a mezinárodní vztahy. Ale brzy si uvědomil, co ho opravdu baví a naplňuje a právo vyměnil za psychologii na FSS MU. Oblíbil si například psychologii osobnosti.

Působí i jako copywriter pro společnost Mám lékaře, pro jejich web píše populárně naučné články z oblasti psychologie.

Ve svém volném čase si nejvíce váží času stráveného s přáteli a rád sportuje. O letních prázdninách dělá vedoucího na letní jazykovém táboře.

Kurzy lektora

  Psychologie na VŠ – přípravný kurz na přijímačky

  Zjistit více

   Samostudium psychologie

   Zjistit více

    Intenzivní kurz psychologie

    Zjistit více
    • Intenzivní kurz s lektorem
    • Samostudium
    • Celoroční kurz s lektorem

    Psychologie na VŠ – přípravný kurz na přijímačky

    Zjistit více

    Další lektoři

    Mgr. Ladislav Knap

    Studijní předpoklady
    Láďovy nejoblíbenější předměty byly už od základní školy matematika, fyzika a společenské vědy. Vystudoval práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a aktuálně působí na pozici právníka zaměřujícího se na veřejné zakázky na Státním fondu životního prostředí ČR.

    Ing. Bc. Jiří Rotschedl, Ph.D.

    Základy společenských věd
    Jiří vystudoval stavební a ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava a dále pokračoval na doktorském studiu na VŠE v Praze, kde působí jako externí vyučující předmětů Ekonomie I. a Psychologie a ekonomie I. Je autorem řady vědeckých článků a účastnil se několika výzkumných projektů zaměřených na oblast chudoby. Souběžně se studiem působil na klíčových manažerských pozicích v menších firmách i korporacích.

    Mgr. Tereza Večeřová Bůžková

    Český jazyk, ZSV a TSP
    Tereza vystudovala český jazyk a literaturu a ZSV. Se studenty nejraději pracuje na projektech, ve kterých se kombinují vědomosti z různých oborů, například filozofie s historií, literatura se sociologií a společně odhalují zajímavé informace, které v učebnicích nenajdete.

    Tereza Marčíková

    Biologie
    Tereza se odmalička zajímá o biologii. Nejdříve se zajímala o svět zvířat a chtěla se stát veterinářkou. Pak u ní převládl zájem o lidské tělo a její cesty vedly ke studiu na lékařské fakultě. Už od základní školy spolužákům ráda a dobře pomáhala při učení biologie. Naplňuje ji práce s lidmi hlavně v lékařském odvětví.

    Jerguš Dovala

    Psychologie
    Jerguš se dlouho rozhodoval mezi studiem medicíny, práv a psychologie. Psychologie u něj vyhrála, protože propojuje humanitní a přírodní vědy. Studuje FSS MU, nejvíc ho zajímá klinická a sexuální psychologie. Je také stážistou na psychiatrickém oddělení Fakultní nemocnice Brno.
    Všichni lektoři