lektor matematiky Ondřej

Ondřej Sivera
Matematika

MUDr. Ondřej Sivera

CEO

Ondra o kariéře učitele uvažoval již na gymnáziu, ale nakonec se rozhodl pro studium všeobecného lékařství. Učení sama sebe nebo i často ostatních se pro něj ale stalo koníčkem – během celého studia se věnoval přípravě budoucích mediků na přijímačky z fyziky, kde mohl i bohatě využít své znalosti z matematiky.
A protože ho tato aktivita hned od začátku velmi bavila, tak do prvního semestru si i zapsal nepovinný předmět pro budoucí pedagogy Inspiratorium pro učitele.

S předáváním vědomostí má zkušenosti ještě z doby před medicínou, kdy pomáhal svým v matematice méně zdatným kamarádům. Matematika ho na střední škole zajímala stále více a více. Nyní pomáhá s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy.

Ondra ve svém volném čase nejraději objevuje nová místa prostřednictvím alpinismu nebo cykloturistiky.

Kurzy lektora

  • Celá ČR

Přípravné kurzy na CERMAT přijímačky na střední školy 2024 z 9.třídy

Zjistit více
  • Brno

Prezenční přípravný kurz na CERMAT přijímačky na SŠ – Brno

Zjistit více

Další lektoři

Mgr. Ladislav Knap

Studijní předpoklady
Láďovy nejoblíbenější předměty byly už od základní školy matematika, fyzika a společenské vědy. Vystudoval práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a aktuálně působí na pozici právníka zaměřujícího se na veřejné zakázky na Státním fondu životního prostředí ČR.

Ing. Bc. Jiří Rotschedl, Ph.D.

Základy společenských věd
Jiří vystudoval stavební a ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava a dále pokračoval na doktorském studiu na VŠE v Praze, kde působí jako externí vyučující předmětů Ekonomie I. a Psychologie a ekonomie I. Je autorem řady vědeckých článků a účastnil se několika výzkumných projektů zaměřených na oblast chudoby. Souběžně se studiem působil na klíčových manažerských pozicích v menších firmách i korporacích.

Mgr. Tereza Večeřová Bůžková

Český jazyk, ZSV a TSP
Tereza vystudovala český jazyk a literaturu a ZSV. Se studenty nejraději pracuje na projektech, ve kterých se kombinují vědomosti z různých oborů, například filozofie s historií, literatura se sociologií a společně odhalují zajímavé informace, které v učebnicích nenajdete.

Ondřej Zbejval

Psychologie
Ondra byl odjakživa pilný a nadšený student a týmový hráč. Spolužákům často a rád pomáhal s probíranou látkou. Po gymnáziu šel studovat práva a mezinárodní vztahy. Ale brzy si uvědomil, co ho opravdu baví a naplňuje a právo vyměnil za psychologii na FSS MU. Oblíbil si například psychologii osobnosti.

Tereza Marčíková

Biologie
Tereza se odmalička zajímá o biologii. Nejdříve se zajímala o svět zvířat a chtěla se stát veterinářkou. Pak u ní převládl zájem o lidské tělo a její cesty vedly ke studiu na lékařské fakultě. Už od základní školy spolužákům ráda a dobře pomáhala při učení biologie. Naplňuje ji práce s lidmi hlavně v lékařském odvětví.

Jerguš Dovala

Psychologie
Jerguš se dlouho rozhodoval mezi studiem medicíny, práv a psychologie. Psychologie u něj vyhrála, protože propojuje humanitní a přírodní vědy. Studuje FSS MU, nejvíc ho zajímá klinická a sexuální psychologie. Je také stážistou na psychiatrickém oddělení Fakultní nemocnice Brno.
Všichni lektoři