lektor češtiny Jonáš

Jonáš Kunst
Český jazyk

MUDr. Jonáš Kunst

neurologie - FNUSA Brno

Jonáš si vybral doučování češtiny proto, že si myslí, že je základem dalšího úspěšného studia a i přes fakt, že je to jazyk složitý, tak je krásný. Velmi rád se o svoje znalosti dělí s ostatními, a to nejen na přípravném kurzu, ale i na vysoké škole, kde se kromě vlastního studia věnoval i výuce anatomie a neurologie.

Po absolvování LF MU se Jonáš přihlásil k PhD. studiu v oboru neurologie na I. Neurologické klinice FNUSA. Jeho zaměřením je zkoumání Alzheimerovy a hlavně Parkinsonovy choroby.

Nejen prací je člověk živ – Jonáš velice rád cestuje a chodí po horách. Kromě toho si rád zahraje basketbal nebo volejbal.

Kurzy lektora

  • Celá ČR

Přípravné kurzy na CERMAT přijímačky na střední školy 2024 z 9.třídy

Zjistit více
  • Brno

Prezenční přípravný kurz na CERMAT přijímačky na SŠ – Brno

Zjistit více

Další lektoři

Mgr. Ladislav Knap

Studijní předpoklady
Láďovy nejoblíbenější předměty byly už od základní školy matematika, fyzika a společenské vědy. Vystudoval práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a aktuálně působí na pozici právníka zaměřujícího se na veřejné zakázky na Státním fondu životního prostředí ČR.

Ing. Bc. Jiří Rotschedl, Ph.D.

Základy společenských věd
Jiří vystudoval stavební a ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava a dále pokračoval na doktorském studiu na VŠE v Praze, kde působí jako externí vyučující předmětů Ekonomie I. a Psychologie a ekonomie I. Je autorem řady vědeckých článků a účastnil se několika výzkumných projektů zaměřených na oblast chudoby. Souběžně se studiem působil na klíčových manažerských pozicích v menších firmách i korporacích.

Mgr. Tereza Večeřová Bůžková

Český jazyk, ZSV a TSP
Tereza vystudovala český jazyk a literaturu a ZSV. Se studenty nejraději pracuje na projektech, ve kterých se kombinují vědomosti z různých oborů, například filozofie s historií, literatura se sociologií a společně odhalují zajímavé informace, které v učebnicích nenajdete.

Ondřej Zbejval

Psychologie
Ondra byl odjakživa pilný a nadšený student a týmový hráč. Spolužákům často a rád pomáhal s probíranou látkou. Po gymnáziu šel studovat práva a mezinárodní vztahy. Ale brzy si uvědomil, co ho opravdu baví a naplňuje a právo vyměnil za psychologii na FSS MU. Oblíbil si například psychologii osobnosti.

Tereza Marčíková

Biologie
Tereza se odmalička zajímá o biologii. Nejdříve se zajímala o svět zvířat a chtěla se stát veterinářkou. Pak u ní převládl zájem o lidské tělo a její cesty vedly ke studiu na lékařské fakultě. Už od základní školy spolužákům ráda a dobře pomáhala při učení biologie. Naplňuje ji práce s lidmi hlavně v lékařském odvětví.

Jerguš Dovala

Psychologie
Jerguš se dlouho rozhodoval mezi studiem medicíny, práv a psychologie. Psychologie u něj vyhrála, protože propojuje humanitní a přírodní vědy. Studuje FSS MU, nejvíc ho zajímá klinická a sexuální psychologie. Je také stážistou na psychiatrickém oddělení Fakultní nemocnice Brno.
Všichni lektoři